پوزش بیماری مشاهده رسانه ها استان یزد

پوزش: بیماری مشاهده رسانه ها استان یزد رسانه ملی دامپزشکی مشاهده تب کریمه کنگو گزارش حوزه کاری

گت بلاگز اخبار بین الملل وقت بستن پرونده تحقیقات مولر فرارسیده است / وکیل ترامپ

وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از راد رازنستاین، معاون دادستان کل این کشور تقاضا کرد تا دلیری به خرج داده و به تحقیقات رابرت مولر، بازرس خاص تعیین شد

وقت بستن پرونده تحقیقات مولر فرارسیده است / وکیل ترامپ

وکیل ترامپ: وقت بستن پرونده تحقیقات مولر فرارسیده است

عبارات مهم : پرونده

وکیل شخصی دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا از راد رازنستاین، معاون دادستان کل این کشور تقاضا کرد تا دلیری به خرج داده و به تحقیقات رابرت مولر، بازرس خاص تعیین شده است جهت پرونده مداخله روسیه به نفع ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا آخر دهد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه هیل، جان داوئد، وکیل شخصی ترامپ یک روز بعد از آنکه جف سشنز، دادستان کل اقدام به اخراج اندرو مک کیب، معاون مدیر اف بی آی کرد، خواهان آخر دادن به این پرونده تحقیقات فدرال تحت رهبری مولر شد.

داوئد در بیانیه ای گفت: دعا می کنم که رازنستاین، معاون دادستان کل این دلیری و هوشمندی را داشته باشد که مثل خود دادستان کل یعنی جف سشنز وارد عمل شود و یه پرونده “ساختگی” ایجاد شده است از سوی مدیر مک کیب یعنی جیمز کومی راجع به اتهام تبانی با روسیه که پایه و اساسش یک دوسیه غیرمعتبر و فریبکارانه هست، آخر دهد.

وقت بستن پرونده تحقیقات مولر فرارسیده است / وکیل ترامپ

او اظهار کرد: شما بیایید و با توجه به افشاگری های اخیر براساس شایستگی ها به این پرونده آخر دهید.

داوئد ابتدا به دیلی ۲۰ گفته بود که به عنوان وکیل ترامپ این صحبت ها را مطرح می کند ولی بعدا این وکیل گفت که به عنوان اظهارنظر شخصی صحبت کرده است.

وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از راد رازنستاین، معاون دادستان کل این کشور تقاضا کرد تا دلیری به خرج داده و به تحقیقات رابرت مولر، بازرس خاص تعیین شد

شفاف سازی راجع به صحبت های داوئد از جانب یک عضو دیگر تیم وکلای حقوقی ترامپ به پایگاه هیل ابلاغ شد.

وکیل ترامپ بعد از آن این بیانیه را انتشار داده است که مدیر جمهور آمریکا خوشحالی خود را از برکنار شدن مک کیب در توئیتی ابراز داشت.

ترامپ نوشت: “جیمز کومی مقدس نما” مدیر او بود و کاری کرد که مک کیب مثل یک عضو گروه سرود کلیسا به نظر برسد. او همه چیز را راجع به دروغ ها و فسادی که در عالی ترین سطوح اف بی آی جریان داشته می دانست.

وقت بستن پرونده تحقیقات مولر فرارسیده است / وکیل ترامپ

سناتور چاک شومر، رهبر اقلیت سنای آمریکا به ترامپ و تیم حقوقی اش نسبت به هرگونه تلاشی جهت آخر دادن به تحقیقات رابرت مولر هشدار داد.

شومر در بیانیه ای گفت: اظهارنظرهای داوئد نشانه ای دیگری است مبنی بر اینکه میل به نخست مدیر جمهور و تیم حقوقی او این نیست که بیاید و با رابرت مولر همکاری کند بلکه می خواهند در هر فرصتی او را تضعیف کنند.

وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از راد رازنستاین، معاون دادستان کل این کشور تقاضا کرد تا دلیری به خرج داده و به تحقیقات رابرت مولر، بازرس خاص تعیین شد

او ادامه داد: مدیر جمهور، دولت و تیم وکلایش نباید هیچ اقدامی در جهت مهار کردن، مداخله کردن و یا آخر دادن علیه تحقیقات این بازرس خاص اتخاذ کنند در غیر این صورت تبعاتی جدی از جانب هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان متوجه آنها خواهد شد.

رازنستاین بعد از آنکه سشنز سال گذشته میلادی اعلام کرد که خودش را از نظارت بر پرونده تحقیقات مولر کنار می کشد به نمایندگی از دادستان کل مسئول نظارت بر تحقیقات مولر شد.

وقت بستن پرونده تحقیقات مولر فرارسیده است / وکیل ترامپ

ترامپ در عین حال در توئیتی بیان کرد که تحقیقات رابرت مولر راجع به این مداخله روسیه هرگز نباید از همان ابتدا به جریان می افتاد.

ترامپ در توئیتر گفت: تحقیقات مولر هرگز نباید شروع می شد چونکه هیچ همدستی و هیچ جرمی وجود نداشته است.

ترامپ گفت: این تحقیقات صرفا بر پایه یکسری فعالیت های فریبکارانه و یک دوسیه دروغین که پولش را هیلاری کلینتون فریبکار و کمیته ملی حزب دموکرات پرداخت کرده ایجاد شده است و در عین حال استفاده نادرستی از آن در دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی آمریکا جهت تجسس بر کمپین من صورت گرفته هست. این یک شکار جادوگر است!

این توئیت چند ساعت بعد از آن منتشر شد که جان داوئد در بیانیه خود از رازنستاین خواست تا پرونده تحقیقات مولر را ببندد.

سناتور دموکرات مارک وارنر نیز گفت: همه اعضای کنگره آمریکا باید از رابرت مولر دفاع کنند.

وارنر در توئیتی بعد از صحبت های وکیل ترامپ مبنی بر ضرورت اخراج کردن مولر گفت: هر نماینده کنگره اعم از دموکرات و جمهوری خواه باید در مقام دفاع از این بازرس خاص برآید و همین الان باید این کار را انجام دهد.

این در حالی است که کاخ سفید این عنوان را که ترامپ تصمیم به اخراج کردن مولر دارد، رد کرده و گفته که او به همکاری با تحقیقات او ادامه خواهد داد.

در عین حال پایگاه هیل گزارش کرد که رابرت مولر اخیرا یک فهرست از پرسش ها را همزمان با تلاش های بازرسان جهت بازجویی از مدیر جمهور آمریکا در اختیار تیم وکلای دونالد ترامپ قرار داده است.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش کرد که این پرسش ها قرار است نقطه شروع فرایند بازجویی از ترامپ باشد و تیم مولر در حال تلاش جهت مذاکره بر سر یک مصاحبه و بازجویی از ترامپ در جهت تحقیقات مربوط به نقش روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ است.

این در حالی است که براساس این گزارش ترامپ بعد از آنکه تیم وکلایش این پرسش ها را دریافت کرد یکسری توئیت را منتشر کرده و در آنها این عنوان را که کمپین انتخاباتی اش در سال ۲۰۱۶ با مسکو هماهنگ بوده رد کرده و در عین حال در آنها تحقیقات مولر را به عنوان یک فرایند غیرضروری محکوم کرده است.

این همان توئیتی است که ترامپ در آن گفت: تحقیقات مولر از همان ابتدا به علت عدم وجود هرگونه تبانی یا جرمی نباید شروع می شد.

واژه های کلیدی: پرونده | آمریکا | تحقیقات | دموکرات | دونالد ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog