پوزش بیماری مشاهده رسانه ها استان یزد

پوزش: بیماری مشاهده رسانه ها استان یزد رسانه ملی دامپزشکی مشاهده تب کریمه کنگو گزارش حوزه کاری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تقدیر از میرباقری و شنگله در اختتامیه ، نامزدهای چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند

در مراسم نهایی جشنواره جام جم از داوود میرباقری و اسماعیل شنگله تقدیر می‌شود. تاریخ | مستند | مسابقه | بهترین | مسابقه | جشنواره | کارگردانی | شبکه مست

تقدیر از میرباقری و شنگله در اختتامیه ، نامزدهای چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند

نامزدهای چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند/ تقدیر از میرباقری و شنگله در اختتامیه

عبارات مهم : تاریخ

در مراسم نهایی جشنواره جام جم از داوود میرباقری و اسماعیل شنگله تقدیر می شود.
به گزارش ایسنا، محمد احسانی دبیر چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جام با حضور در برنامه «فرمول یک» به تشریح برنامه های اختتامیه این جشنواره پرداخت.

به گزارش ستاد خبری جشنواره تلویزیونی جام جم، مدیر شبکه نسیم در برنامه «فرمول یک» تجلیل از پیشکسوتان عرصه برنامه سازی و اجرا خبر داد و گفت: در مراسم نهایی جشنواره که همزمان با میلاد مسعود حضرت زهرا(س) برگزار می شود از اسماعیل شنگله و داوود میرباقری تجلیل می شود.

تقدیر از میرباقری و شنگله در اختتامیه ، نامزدهای چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند

وی در ادامه اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره را در چهار بخش سریال، مسابقه، مستند و پویا نمایی معرفی کرد.

اسامی این نامزدها عبارت است از:

در مراسم نهایی جشنواره جام جم از داوود میرباقری و اسماعیل شنگله تقدیر می‌شود. تاریخ | مستند | مسابقه | بهترین | مسابقه | جشنواره | کارگردانی | شبکه مست

نامزدهای بخش پویانمایی چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

بهترین فیلمنامه:

افسانه بخشی، سرپرست نویسندگان «تاریخ از این ور»

سیاوش زرین آبادی، مهدی حیدریان جهت «پهلوانان»

هدی اسماعیلی، مسعود اصلانی جهت «پدر و پسر»

تقدیر از میرباقری و شنگله در اختتامیه ، نامزدهای چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند

احسان طاهری، بابک و بهنود نکویی جهت «روبی و جوجه ها»

راضیه کاظم زاده ایرانشهر جهت «سارا و سامان»

بهترین طراحی شخصیت:

در مراسم نهایی جشنواره جام جم از داوود میرباقری و اسماعیل شنگله تقدیر می‌شود. تاریخ | مستند | مسابقه | بهترین | مسابقه | جشنواره | کارگردانی | شبکه مست

احسان انصاری جهت «روبی و جوجه ها»

محمد میروهابی جهت «سارا و سامان»

امیر غبار آستانه جهت «بی خوابی»

نعیم تدیّن جهت «هالاباما»

تقدیر از میرباقری و شنگله در اختتامیه ، نامزدهای چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند

سعید غنی زاده و حسن تبریزی جهت «بازمانده»

بهترین طراحی فضا:

جعفر سلیم زاده جهت «بازمانده»

سلمان طاهری جهت «هالاباما»

بهروز یغمائیان، نگار یغماییان، رامک امین کاظمی و احسان طاهری جهت «موزه»

مهناز سلیمان نژاد جهت «روبی و جوجه ها»

امیر معین و افسانه صانعی جهت «تاریخ از این ور»

بهترین انیمیت:

احسان انصاری، سرپرست انیمیت «روبی و جوجه ها»

محمد رضا عابدی جهت «نظر شما چیه؟»

سعید خوشخو، محمد یعقوبی و محمد میروهابی جهت «سارا و سامان»

محمد مهدی احمدی، سرپرست انیمیت «تاریخ از این ور»

احسان سپهر، سرپرست انیمیت «خال خالی»

بهترین موسیقی:

فرهاد صفار جهت «تاریخ از این ور»

سعید انصاری جهت «پهلوانان»

آرمین بهاری جهت «روبی و جوجه ها»

عمران طاهری جهت «بازمانده»

شاندیز مهرآبادی جهت «پدر و پسر»

بهترین کارگردانی:

سعید ضامنی جهت «پدر و پسر»

ناهید صمدی امین جهت «سارا و سامان»

اصغر صفار جهت «تاریخ از این ور»

بابک و بهنود نکویی جهت «روبی و جوجه ها»

احسان طاهری جهت «بازمانده»

بهترین تهیه کنندگی:

مسعود صفوی جهت «تاریخ از این ور»

رضا تقدسی جهت «مهارت های زندگی»

بابک نظری جهت «هالاباما»

الهام ابراهیمی جهت «بازمانده»

نادر یغمائیان جهت «موزه»

بهترین میان برنامه:

علی درخشی جهت «گزارش های اوتی»

بابک و بهنود نکویی جهت «شوت»

علی درخشی، رضا علی اکبریان کاهانی جهت «فوتبال مدرن»

بهترین ویدئو موزیکال:

مهناز یزدانی و حسین نظرپور جهت «شادمانه»

بابک و بهنود نکویی جهت «پُر از آسمان»

مهناز یزدانی جهت «وقت خوابه»

نامزدهای بخش مسابقه های تلویزیونی چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

بهترین مسابقه میدانی:

خانه مستند انقلاب اسلامی جهت «ضد گلوله» (شبکه مستند)

بلال الفت جهت «ناهار فامیلی» (شبکه افق)

مهدی مطهر جهت «فرمانده۳» (شبکه افق)

مجید بهرامی مقدم جهت «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

بهترین کارگردانی مسابقه میدانی:

حسام اسلامی، مجید عزیزی و مهدی جبین شناس جهت «فرمانده ۳» (شبکه افق)

مجید بهرامی مقدم جهت «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

مهدی ماهان و مجید عزیزی جهت «ضد گلوله» (شبکه مستند)

افشین لیاقت و مصطفی امامی جهت «آقای آتش نشان» (شبکه پنج)

بهترین مسابقه استودیویی:

حسین حسین خانی جهت «جادوی صدا» (شبکه سه)

ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی جهت «کودک شو» : (شبکه نسیم)

پیمان پورمقیمی جهت «هوش برتر» (شبکه نسیم)

بهترین کارگردانی مسابقه استودیویی:

فربد فردرو جهت «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج)

رضا مهرانفر جهت «کودک شو» (شبکه نسیم)

سید وحید حسینی برای«دستپخت» (شبکه یک)

برترین اجرا:

حسین رفیعی جهت «دستپخت های خودمانی» و «این خانواده» (شبکه دو)

جواد مولا نیا برای«مسابقه فامیلی» و «چهار، سه، دو، یک» (شبکه پنج/شبکه چهار)

افشین زی نوری جهت «جادوی صدا» و «هوش برتر» (شبکه سه/شبکه نسیم)

سید وحید مرتضوی جهت «اسرا» و «بشارت» (شبکه قرآن)

بهترین طراحی صحنه و دکور:

پیمان قانع جهت «کودک شو» (شبکه نسیم)

مجید بیات و مرتضی شجاعی جهت «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج)

مهدی هاشمی جهت «هوش برتر» (شبکه نسیم)

نامزدهای بخش مستند چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

بهترین پژوهش:

محمد مقدم جهت «ایران در سپیده دم»(شبکه یک)

مریم السادات مومن زاده جهت «فصلی دیگر» (شبکه مستند)

ایرج عرب زاده یکتا جهت «کوی دانشگاه» (شبکه چهار)

بهترین کارگردانی:

آرش لاهوتی جهت «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

فتح الله امیری و نیما عسگری جهت «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت جهت «آوانتاژ» (شبکه مستند)

سید مازیار هاشمی جهت «دکوپاژ» (شبکه افق)

بهترین فیلم:

آرش لاهوتی جهت «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

مریم السادات مومن زاده جهت «فصلی دیگر» (شبکه مستند)

فتح الله امیری جهت «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت و آبان عسکری جهت «آوانتاژ» (شبکه مستند)

بهترین مجموعه مستند تلویزیونی:

سید مازیار هاشمی جهت «دکوپاژ» (شبکه افق)

جواد قارایی جهت «ایرانگرد» (شبکه یک)

مهدی مطهر جهت «هویدا» (شبکه مستند)

موسی جابری جهت «اقلیم» (شبکه سه)

نامزدهای بخش سریال های تلویزیونی چهارمین جشنواره جام جم:

بهترین تهیه کنندگی:

مجید مولایی جهت «چرخ فلک» (شبکه یک)

محمدرضا شفیعی جهت «کیمیا» (شبکه دو)

سید محمود رضوی مجد جهت «پرده نشین» (شبکه یک)

علی حجازی مهر جهت «گمشدگان» (شبکه دو)

علی آشتیانی پور جهت «در جستجوی آرامش» (شبکه پنج)

بهترین کارگردانی:

عزیز الله حمید نژاد جهت «چرخ فلک» (شبکه یک)

رضا کریمی جهت «گمشدگان» (شبکه دو)

سعید سلطانی جهت «در جستجوی آرامش» (شبکه پنج)

جلیل سامان جهت «نفس» (شبکه سه)

شهرام شاه حسینی جهت «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

مازیار میری جهت «گاهی به پشت سر نگاه کن» (شبکه دو)

بهترین نویسندگی:

علیرضا طالب زاده(طراح و سرپرست نویسندگان) جهت «چرخ فلک» (شبکه یک)

علی دادرس/ بابک کایدان/آزیتا ایرایی جهت «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

مسعود بهبهانی نیا/ زهرا پارسافر جهت «کیمیا» (شبکه دو)

سروش صحت/ ایمان صفایی جهت «لیسانسه ها» (شبکه سه)

سعید نعمت الله جهت «زیر پای مادر» (شبکه یک)

بهترین بازیگر مرد:

ضمن تقدیر از بازیگران مجموعه های «چرخ فلک» و «دیوار به دیوار»

حسن پور شیرازی جهت «کیمیا» (شبکه دو)

فرهاد آئیش جهت «پرده نشین»(شبکه یک) و «دیوار به دیوار» (شبکه سه)

هوتن شکیبا جهت «لیسانسه ها» (شبکه سه)

محسن تنابنده جهت «پایتخت ۴» (شبکه یک)

مهدی سلطانی سروستانی جهت «زیرپای مادر» (شبکه یک ) و «کیمیا» (شبکه دو)

بهترین بازیگر زن:

شبنم قلی خانی جهت «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

اندیشه فولادوند جهت «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهناز جعفری جهت «زیر پای مادر» و «چرخ فلک» (شبکه یک)

پریوش نظریه جهت «زیر پای مادر» (شبکه یک)

آزیتا حاجیان جهت «کیمیا» (شبکه دو)

واژه های کلیدی: تاریخ | مستند | مسابقه | بهترین | مسابقه | جشنواره | کارگردانی | شبکه مستند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog