پوزش بیماری مشاهده رسانه ها استان یزد

پوزش: بیماری مشاهده رسانه ها استان یزد رسانه ملی دامپزشکی مشاهده تب کریمه کنگو گزارش حوزه کاری

گت بلاگز یزد مشاهده 17مورد بیماری تب کنگو در استان یزد

باتوجه به حمله دام‌هایی از بیرون استان همکاری نیروی انتظامی جهت جلوگیری و شیوع این بیماری بسیار مناسب هست.

مشاهده 17مورد بیماری تب کنگو در استان یزد

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛ لطفی مدیر مرکز بهداشت استان با بیان اینکه استان یزد در معرض حمله دام هایی از بیرون استان است گفت :17مورد این بیماری در استان مشاهده شده است که زیاد از خارج استان بوده است والحمدلله این بیماری دراستان کنترل شده است وجای نگرانی نیست.

وی آموزش و اطلاع رسانی به مردم را مهمترین راه پیشگیری این بیماری دانست و آرامش استان را در خصوص مهار این بیماری مطلوب اعلام کرد.

عبارات مهم : بیماری

حداد مدیرکل دامپزشکی استان هم در مورد شیوع و تکثیر این بیماری در استان گزارشی اغلام کرد وگفت:با توجه به ورود دام از دیگر استان ها همکاری نیروی انتظامی جهت جلوگیری و شیوع این بیماری بسیار مناسب است.
مدیرکل دامپزشکی استان استفاده از جگر گوسفند به طور نیمه خام را در شیوع این بیماری بسیار بالادانست و آموزش و استمرار اطلاع رسانی به مردم را به وسیله رسانه ها به خاص رسانه ملی بسیار مهم اعلام کرد واز همکاری صدا و سیمای یزد در بازتاب و اطلاع رسانی این بیماری تقدیر و تشکرکرد.
در این جلسه هر یک از مدعوین گزارشی از حوزه کاری خود در مبارزه با این بیماری اعلام به کارگروه اعلام نمودند وخواستار اطلاع رسانی بیشتراز رسانه ملی شدند.
جلسه کارگروه کمیته آرامش بخشی و مدیریت افکار عمومی و اطلاع رسانی قرارگاه پدافند زیستی استان در صدا و سیما با حضورقایم مقام صداوسیما، مدیر مرکز بهداشت ،مدیرکل دامپزشکی، سپاه الغدیر،استانداری، محیط زیست ،مرکز فوریت های اورژانس ،نیروی انتظامی و جمعی از معاونین و مدیران صدا و سیما برگزارشد.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: بیماری | مشاهده | رسانه ها | استان یزد | رسانه ملی | دامپزشکی | مشاهده تب کریمه کنگو | گزارش حوزه کاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog